Przewodnik po zgniłym świecie – konkurs Ulic Śmierci

Ulice Śmierci to erpeg, w którym wcielamy się w Ocalałych – ludzi, którzy walczą o przeżycie w świecie ogarniętym pandemią zombizmu. Miałem przyjemność robić do niego korektę, a Yarin (patrzcie, jaki dobry autor!), podrzucił mi też egzemplarz z autografem (i nie tylko) do konkursu.

Na czym polega konkurs?

Wystarczy napisać niedługi, bezsystemowy opis jakiejś lokacji, która będzie pasowała do sesji w settingach apokalipsy zombie w XXI wieku. Chodzi o miejsce, które na sesji pozwalałoby rozegrać ekscytujące i zapadające w pamięć sceny – miejsce, do którego Wasze postaci chciałyby pójść (albo wręcz przeciwnie!). Poniżej znajduje się szczegółowy regulamin.

REGULAMIN KONKURSU

Informacje ogólne

1. Organizatorem Konkursu Przewodnik po zgniłym świecie, zwanego dalej Konkursem, jest Maciej Sznurkowski (Mistrzowanie po Sznurku), zwany dalej Organizatorem.

2. Konkurs trwa od 4.07.2020 do 11.07.2020 (23:59).

3. Aby wziąć udział w Konkursie, należy w ramach czasowych Konkursu wysłać na adres posznurku@gmail.com w formie dwóch plików (jeden zawierający w treści podpis imieniem i nazwiskiem lub ksywką i adres e-mailowy, drugi anonimowy) *.doc, *.docx lub *.odt niepublikowany wcześniej opis lokacji w uniwersalnym settingu apokalipsy zombie w XXI wieku. Przez lokację rozumie się budynek, kompleks budynków lub podobne miejsce (np. szkoła, kampus uniwersytecki, park, most). Opis powinien mieć długość od 2500 do 3500 znaków ze spacjami. Prace nadesłane po zakończeniu trwania Konkursu, niemieszczące się w granicach znaków, zapisane w innym rozszerzeniu, wcześniej opublikowane lub zawierające treści naruszające prawo bądź wyjątkowo obsceniczne będą zdyskwalifikowane.

4. Plik może zawierać ilustracje, ale nie będą miały one wpływu na ocenę, uczestnik musi też mieć do nich prawa lub podać w pracy link do grafiki na otwartej licencji. Skład powinien być minimalny – wystarczy ustawienie czytelnego fontu.

5. W Konkursie mogą brać udział jedynie osoby, które najpóźniej w dniu wysłania odpowiedzi będą miały ukończone 18 lat.

6. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jeden opis. W razie zgłoszenia więcej niż jednego opisu liczyć się będzie najpóźniej wysłana wersja.

7. Przystępując do udziału w Konkursie, uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w związku z uczestnictwem w Konkursie. Organizator nie będzie wykorzystywać danych osobowych w innym celu niż przeprowadzenie Konkursu, a lista uczestników jest tak zwanym zbiorem doraźnym.

8. W treści e-maila należy też potwierdzić akceptację regulaminu Konkursu i zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Nagroda

1. Nagrodami ufundowanymi przez Jarosława Bombę, autora Ulic Śmierci, będą: podręcznik główny do gry fabularnej Ulice Śmierci, plakat oraz pięć minirekwizytów – fragmentów zapisków.

2. Podręcznik główny wraz z plakatem i minirekwizytem otrzyma zwycięzca, a cztery pozostałe minirekwizyty osoby wyróżnione.

3. Kryteriami oceny Organizatora będą: przydatność opisów dla mistrza gry, kreatywność, jasność opisu oraz poprawność językowa. Organizator do momentu wyłonienia zwycięzcy i wyróżnionych własną decyzją nie będzie miał dostępu do danych twórców nadesłanych prac – anonimowe wersje zostaną mu przekazane przez sekretarz Konkursu, Joannę Korytko.

Przebieg Konkursu

1. Konkurs trwa od 4.07.2020, od momentu publikacji posta konkursowego, a kończy się  11.07.2020 o godzinie 23:59.

2. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni najpóźniej dziesięć dni po zakończeniu Konkursu.

3. W ciągu doby od ogłoszenia wyników zwycięzcy zostaną poinformowani o tym również mailowo w celu ustalenia wysyłki nagród.

4. W ciągu miesiąca od ogłoszenia wyników na portalu DriveThruRPG opublikowany zostanie darmowy, poddany redakcji i korekcie plik PDF zawierający wszystkie nadesłane przez uczestników prace wraz ze wstępem Organizatora.

Informacje dodatkowe

1. Uczestnicy Konkursu zgadzają się na redakcję i korektę swoich tekstów i opublikowanie ich w darmowym, zbiorowym pliku PDF na portalu DriveThruRPG. Organizator nie rości sobie żadnych praw do nadesłanych prac.

2. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie Konkursu.

3. Nagrody mogą zostać wysłane tylko na terytorium Polski.

4. Facebook nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania związane z organizacją konkursu na swoich łamach.

Pamiętajcie o przesłaniu dwóch plików, umieszczeniu w mailu wymaganych potwierdzeń i limicie znaków!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *